Máme nové stránky

přidal Zrzek 30. 4. 2014 v kategorii Všehochuť

Máme nové stránky

Tak je to konečně tady. Po dlouhé době a kupě práce jsme vytvořili nové stránky našeho střediska, které nám (doufejme) dobře poslouží dalších pár let. Zatím se stránky budou jevit trochu prázdné, neboť jsou stále ve zkušebním provozu a je třeba dopsat několik článků, ale to by se mělo spravit během května. Poté budou již stránky plně funkční. Nový web běží na systému WordPress a měl by členům střediska i široké veřejnosti poskytnout všechny potřebné informace o naší činnosti. Naleznete zde přehled plánovaných akcí, fotografie, informace o našem středisku i jak se přihlásit do skauta. Navíc je zde i prostor pro různé články, takže můžete časem čekat i podrobnější informace o našich aktivitách.

Zároveň budeme rádi za Vaši zpětnou vazbu ohledně stránek – líbí se Vám, jsou dostatečně přehledné, něco Vám chybí. Dejte mi vědět na email: xPustelnikT<zavináč>seznam.cz