Nábor, aneb přijďte se na nás podívat

přidal Lojza 29. 8. 2014 v kategorii Z činnosti

Nábor, aneb přijďte se na nás podívat

Přijďte se na nás nezávazně podívat v pátek 5. září od 16:00 do skautského areálu. Bude připraven bohatý program jak pro děti, tak i pro rodiče. Večer se můžete těšit na táborák s opékáním buřtů a živou hudbou. Pro odvážnější z Vás bude připraveno přespání v indiánském tee-pee, či v naší klubovně (kde je možné se schovat i při nepřízni počasí).Program bude pokračovat také v sobotu od 8:00 a končit bude před obědem v 11:00. Pokud se rozhodnete u nás přespat  vezměte si s sebou spacák a snídani. Na místě bude zajištěno pití po celou dobu akce a k večeři špekáčky s chlebem.

Nemáte čas a nemůžete přijít na celý program? To vůbec nevadí, přijďte se na nás podívat třeba jen na chvíli, do programu se dá zapojit kdykoliv.

Těšíme se na Vaši účast, za čáslavské skauty Martin Popl- Lojza