Tábor je za námi

přidal Zrzek 21. 7. 2014 v kategorii 2. oddíl/ Z činnosti

Tábor je za námi

Čtrnáct dní uběhlo jako voda a tábor 2. oddílu Oppidum dospěl ke svému konci a s ním se skončila i naše činnost v tomto školním roce. Ačkoliv nám počasí nepřálo tak jako minulé roky, věřím, že si tábor všichni účastníci užili a že se již těší na další akce v příštím roce. Na táboře si mohli účastníci vyzkoušet spousty zajímavých věcí a různorodých činností jako je střelba ze vzduchovky, lanové překážky, výroba netypických ohňů a mnoho dalšího. Samozřejmostí byla také řada her. Během letošního tábora jsme také přijali 4 nové členy do skautského společenství, kteří složili skautský slib a třem vytrvalcům se podařilo složit náročnou zkoušku Tří Orlích per (ten, kdo chce zkoušku složit nesmí 24 hodin promluvit, 24 hodin jíst a 24 hodin musí strávit osamotě v přírodě).

Pro nasátí táborové pohody můžete v galerii nalézt několik fotek z tábora. Další fotky budou k dispozici koncem prázdnin.

Tabor2014_2oddil_03

Tabor2014_2oddil_06