Výše členských příspěvků

přidal Zrzek 27. 10. 2014 v kategorii Informační/ Všehochuť

Minulé úterý 21. října se uskutečnila další středisková rada, na které došlo ke schválení výše členských příspěvků pro následující rok. Výše členských příspěvků byla stanovena na 500 Kč. Výše příspěvků pro oldskauty byla stanovena na 300 Kč.

Z členských příspěvků je primárně hrazen provoz střediska a nákup materiálů potřebných na schůzky. Vedoucí z těchto peněz nejsou nijak placeni či odměňováni, veškerá jejich činnost je dobrovolnická. V ceně je také skautský časopis pro každého registrovaného člena.

Prosíme všechny členy o uhrazení členských příspěvků nejpozději do 16. ledna 2015. A to buď platbou hotově vedoucímu oddílu nebo převodem na účet 442114339/0800. V takovém případě uveďte jako VS rodné číslo člena a do zprávy pro příjemce napište jeho jméno.

Děkujeme.