Vzpomínání na předešlá léta

přidal Simi 9. 10. 2014 v kategorii Kronika

Vzpomínání na předešlá léta

V sobotu 4. října se konalo po šesti létech setkání skautek a skautů, pamětníků. Snažili jsme se pozvat všechny, na které jsme měli adresu nebo mail. Akce se vydařila přes to, že nás bylo méně než jsme čekali. Promítali jsme staré fotky, na kterých se někteří poznávali a povídali si o kamarádech a zážitcích z táborů. Také byly k nahlédnutí kroniky, o které byl velký zájem. Bratr Vančura hrál na kytaru a my jsme se přidali zpěvem. Prohlédli jsme si areál kluboven, hřiště, zavzpomínali na naše bratry a sestry, kteří již zemřeli. V krbu plápolal oheň a nám bylo dobře. Uvažujeme o tom, že bychom takovou akci pořádali častěji. Sledujte prosím naše stránky a Čáslavské noviny kde bude naše pozvánka.
Krauer František (Assisi)