Akce na druhé pololetí 2023

přidal Klára Losenická 26. 1. 2023 v kategorii Informační/ Nepřehlédněte/ Z činnosti

Ahoj skauti a skautky!

Rádi bychom vás pozvali na skvělé akce, které jsme pro vás připravili v našem čáslavském středisku pro druhé pololetí. Můžete se těšit na spoustu zábavy, dobrodružství a příležitostí k rozvoji svých dovedností.

V našem plánu jsou například táborové hry, turistické výlety, výcvikové workshopy, tematické večery a mnoho dalšího. Chceme vám poskytnout příležitost být součástí skvělé komunity, vytvořit nová přátelství a prožít nezapomenutelné chvíle.

Nezapomeňte, že skautské akce jsou o překonávání vlastních limitů a zábavě s ostatními. Proto neváhejte a přidejte se k nám! Podrobné informace o akcích najdete na našich webových stránkách.

Těšíme se na vás!